Quality4Spindles oferuje Państwu wykwalifikowany serwis naprawczy wrzecion silnikowych, silników elektrycznych, wrzecion do obróbki metali i przekładni wiertniczych – niezależnie od producenta.

Pozwól nam przekonać Cię o naszej skuteczności i jakości Q4S!

NASZE 6 OBIETNIC JAKOŚCI

Obietnica nr 1
Naprawa wrzecion (usługa ekspresowa)

Z reguły naprawiamy wrzeciona w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zatwierdzenia oferty. Macie Państwo usterkę maszyny i presję czasu?

Żaden problem! Dzięki naszemu ekspresowemu serwisowi naprawczemu i dobrze wyszkolonemu zespołowi monterów wrzecion, w miarę możliwości
przywrócimy Państwa wrzeciono do pracy w ciągu 24 godzin!

Obietnica nr 2
Serwis na wezwanie (24/7/365)

Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku problemów, nawet w nocy, w weekendy lub święta. Jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc!

 

Obietnica nr 3
Więcej usług

Jesteśmy kimś więcej niż tylko serwisem naprawczym wrzecion silnikowych. Postrzegamy siebie jako łącznika pomiędzy producentami maszyn a użytkownikami końcowymi. Ulepszamy Państwa wrzeciona silnikowe i widzimy siebie jako wykwalifikowanego specjalistę od rozwiązywania problemów, który zawsze służy pomocą i radą.

Obietnica nr 4
12 miesięcy gwarancji

Nazwa naszej firmy jest naszym mottem! Jesteśmy wierni jakości naszych usług i dlatego oferujemy 12-miesięczną gwarancję na nasze naprawy wrzecion.

Obietnica nr 5
Oryginalne części zamienne

Dzięki aktywnej współpracy partnerskiej i nienagannej sieci dostawców gwarantujemy naprawę Państwa wrzecion i przekładni wiertniczych przy użyciu oryginalnych części zamiennych – i to w możliwie najkrótszym czasie.

Obietnica nr 6
Uczciwe ceny

Ponieważ ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami, możemy zaoferować Państwu naprawę wrzeciona w atrakcyjnej cenie. Oczywiście jakość ma swoją cenę, ale nie wolno nam zapominać o efektywności ekonomicznej. Pozostajemy uczciwi.

Materiały do pobrania