Karl Roll GmbH & Co. KG jest jednym z liderów w dziedzinie czyszczenia części przemysłowych.

Jakość potwierdzona certyfikatem

Firma osiągnęła swoją pozycję stosując bezkompromisowe standardy jakości przy produkcji wysokiej jakości urządzeń do czyszczenia. Certyfikat DIN EN ISO 9001:2015 jest dowodem na to, że nie tylko jesteśmy w czołówce zarządzania jakością, ale także zapewniamy długoterminową jakość naszej produkcji. I to jest coś, z czego jesteśmy niezmiernie dumni!

Nasza oferta produktów Roll obejmuje wszystkie dostępne technologie czyszczenia na mokro części: sprawdzone instalacje rozpuszczalnikowe, zarówno do węglowodorowych środków czyszczących, modyfikowanego alkoholu i perchloroetylenu, jak i szeroki wybór wodnych systemów instalacji. Czyszczenie części powinno być tak indywidualne, jak etapy procesu produkcyjnego – dopasowane do Twoich potrzeb – W końcu to etap obróbki i decyduje o jakości Twoich produktów. Mamy idealne koncepcję, które spełnią Twoje specyficzne potrzeby. Renomowane, duże firmy ufają doświadczeniu i kompetencjom naszych inżynierów Roll.

Oprócz ustandaryzowanej gamy maszyn z mnóstwem akcesoriów do wyboru, stale opracowujemy i produkujemy projekty według specyfikacji klienta. Ściśle współpracujemy z użytkownikiem, aby poznać jego specjalne wymagania i życzenia i na tej podstawie opracować optymalnie dostosowany system. Duża wydajność produkcyjna w naszym zakładzie w Mühlacker zapewnia nam ogromną elastyczność, a także zapewnia równomiernie wysoką produkcję.

W technicznym centrum badań firmy Karl Roll GmbH & Co. KG posiadamy duży wybór różnych systemów czyszczących na których możemy przeprowadzić testy i dobrać odpowednią technologię dla Twojego przedsiębiorstwa. Nasi pracownicy mogą bezpłatnie przeprowadzić dla Państwa testy czyszczenia przy użyciu zanieczyszczonych części. Dzięki temu możesz zorientować się, który proces będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom.

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem do analizy wyników czyszczenia. Analizy zanieczyszczeń resztkowych zgodnie z VDA19 z automatyczną oceną wielkości cząstek są równie możliwe, jak wizualna kontrola najbardziej złożonych komponentów pod mikroskopem stereoskopowym i zintegrowaną kamerą cyfrową o wysokiej rozdzielczości.

Materiały do pobrania